Elektronik Sigara Kullanımında Kalite

Elektronik Sigara Kullanımında Kalite

Günümüz teknolojisi ile gün geçtikçe talep sayısının arttığı Iqos elektronik sigara modelleri arasında özellikleriyle farkını ortaya koymaktadır.

ıqos elektronik sigara kullanıcılarına her zamankinden daha fazla oranda özel bir tat veren ve tütünü yakamayan çok özel model olarak herkes tarafından merak konusu olmaktadır. Yakma işlemi olmaması sayesinde standart kullanılan normal sigaraya nazaran içinde daha az katran ve zifir bulunmaktadır. Sağlık bakımından daha az zararı olan bu ürünlere olan ilgi her geçen gün daha fazla olmaktadır. Ayrıca nikotin oranını ve aromasını kullanıcı kendi belirlemektedir.

İqos 3 Duo Yeni Nesil Elektronik Sigara

Genel olarak insanların sigara ihtiyaçlarını karşılamak için özel tasarım olan son modelin Heets arasında şarj etmeden iki ardışık kullanımı mümkün olmaktadır. iqos 3 duo kompakt tasarım ve çeşitli sıcaklıklara uzun süre dayanabilecek özelliklerde üretilmiştir. Darbelere karşı son derece sağlam ve farklı renk seçenekleri bulunan cihaz tüm dünya genelinde çok daha yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Özel Tasarım İqos İluma

Yeni tasarım zarif ve şık tasarımıyla farklı renk seçeneklerine sahip olmaktadır. Cihazın en önemli modellerinden biri olan iqos iluma ısı çubuklarını içinde yer alan küçük metal parçaların bir akım oluşturması ile gelişmiş endüksiyonlu ısıtma teknolojisi kullanılarak tadı çok daha güzel ve eşit oranda sunmaktadır. Ayrıca cihaz sadece özel olarak tasarlanmış olan tütün birimi ile kullanılabilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa Arçelik Bayileri

Bursa Arçelik Bayileri

Üst Düzey Güvenlik İçin İzmir Otomatik Kepenk Sistemleri

Üst Düzey Güvenlik İçin İzmir Otomatik Kepenk Sistemleri

Şömine Modellerinde Kullanılan Malzemeler

Veri Kurtarma Şirketleri Güvenilir mi?

Veri Kurtarma Şirketleri Güvenilir mi?

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir