Amerika Vize

Amerika Vize

Dünyanın her yerinde çok önemli olan yurt dışı seyahat ya da ticaret yapmak için Amerika vize çok önemli olmaktadır.

Amerika vize dünyanın her yerinde ABD’de çalışmak ve daha fazla kazançlar elde etmek için girişlerin daha kolay olması gerekli olmaktadır. Pek çok kişinin tercih ettiği ülkelerin başında gelen Amerika’ya girişler için vize başvurusu yapılması gerekmektedir. Bu belgeyi almak için yapılan başvurular konsoloslukta bulunan görevlilerden oluşan komisyonun yaptığı inceleme sonrasında cevap bulmaktadır. Yapılan inceleme sonrasında başvuru yapan kişilere 5 ya da 15 gün içinde geri dönüş yapılmaktadır.

E- 2 Yatırımcı Vizesi

Genel olarak Amerika da çalışmak ve daha fazla kazanmak istedikleri için çok önemli olan E- 2 yatırımcı vizesi almak için başvuru yapmaktadırlar. Bu vize ticari anlaşmalı yatırımcı vizesi olarak bilinmekte ve sadece bu anlaşmaya sahip olan ülkenin vatandaşları sahip olmaktadır. E- 2 yatırımcı vizesi için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ticaret anlaşma olduğu için başvuru yapmaları mümkün olmaktadır. Bu vizeye sahip olan kişiler ABD’de yatırım yapma şartı ile ülkede oturma izni ile ticaret yapma hakkını elde edeceklerdir. Vize sahipleri ülkede ticaret ve yatırım yaptıkları sürece burada yaşayabilir.

EB 5 Vizesi Nedir?

Yurt dışı girişlerinde çok önemli bir yere sahip olan vize kategorisi arasında yer alan EB 5 vizesi sorusu çok fazla cevap aranmakta ve merak konusu olmaktadır. EB 5 vizesi nedir? Göçmen vizesi çeşitleri içinde yer alan ve ABD’de yatırım yaparak devamlı olarak oturma izni almak isteyenler için en uygun vize türü olmaktadır. Amerika da ticaret yapmak için çok önemli olan vize çeşitleri arasında en uygun seçenek için başvuru yapılması gerekir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Güvenilir İngiltere Vize İşlemleri

Güvenilir İngiltere Vize İşlemleri

İzmir Osgb Kuruluşları Hangileridir?

İzmir Osgb Kuruluşları Hangileridir?

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir